Najdete nás:

Vysetrenie cudzincov v Krompachy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 • vyšetríme Vás aj bez objednania
 • vieme poskytnúť individuálne termíny pre väčšie skupiny
 • všetky vyšetrenia v jeden deň
 • posudok do 5 pracovných dní
 • vyšetrujeme aj deti
 • sme akceptovaná ambulancia cudzineckou políciou
 • Vyšetření 175 €
Img_9015-980x735

Zajímá vás

Často kladené otázky

Ordinačné hodiny Bratislava

S vyšetrením cudzincov máme niekoľkoročné skúsenosti a sme stabilným partnerom viacerých veľkých zamestnávateľov v okolí.

 • Pondelok: 7:00 - 15:00
 • Utorok: 7:00 - 15:00
 • Streda: 7:00 - 15:00
 • Štvrtok: 7:00 - 15:00
 • Piatok: 7:00 - 15:00

Objednať sa môžete na našom telefónnom čísle 0948 350 123 alebo e-mailom na medicalcontrol@akmv.sk. Vopred Vám preveríme aktuálnu obsadenosť v každom meste, kde lekárske vyšetrenie cudzincom zabezpečujeme.

 1. meno a priezvisko
 2. dátum narodenia
 3. rodné číslo – ak má cudzinec pridelené
 4. číslo pasu 
 5. štátna príslušnosť
 6. adresa, na ktorú sa budú posielať posudky pre cudzineckú políciu a adresu, ktorú uvedieme pri Covid testovaní (ak je totožná, zašlite iba jednu adresu)
 7. e-mailová adresa, na ktorú prídu výsledky z Covid testovania
 8. mobilné číslo, na ktoré bude odoslaný sms kľúč pre otvorenie výsledkov Covid testovania 
 1. Platný doklad totožnosti (pas)
 2. Vyplnený dotazník, ktorý Vám zašleme po úhrade
 3. Vzorku stolice (skúmavku na stolicu si zakúpi cudzinec vo verejnej lekárni)
 4. Pobytovú kartičku, ak bola vydaná
 5. Negatívny výsledok z Covid testu – výsledok nesmie byť starší ako 4 dni pred vyšetrením u lekára 

Áno, je potrebné byť nalačno, nejesť po 20.00 hod. predchádzajúceho dňa, ráno môže vypiť 3 dcl čistej vody.

Vzhľadom na väčší počet vyšetrení je potrebné si rezervovať na prehliadku cca 2 hodiny času. Na mieste vyšetrenia sa cudzinec riadi pokynmi vyšetrujúceho zdravotníckeho pracovníka. 

Na ambulancii sa cudzincovi odoberie moč a krv, urobí výter z konečníka a odošle sa na RTG vyšetrenie.

Niektorí pracovníci zdravotníckeho zariadenia hovoria po anglicky. Ak však mate záujem o profesionálnu komunikáciu v cudzom jazyku, zabezpečíme Vám tlmočníka.

Potvrdenie o tom, že cudzinec netrpí chorobou, ktorá ohrozuje verejné zdravie, si môže cudzinec vyzdvihnúť najskôr na 7. pracovný deň po vykonaní lekárskej prehliadky. Prípadne sa cudzinec informuje telefonicky na +421 948 350 123, či už je jeho potvrdenie vydané a môže si potvrdenie vyzdvihnúť.

Potvrdenie pre cudzineckú políciu si vyzdvihne cudzinec osobne na adrese A|K|M|V, Pluhová 17, Bratislava každý pracovný deň v čase od 13,00 hod. – 15,00 hod. alebo mu bude potvrdenie zaslané poštou na adresu, ktorú uviedol pri objednaní sa na lekársku prehliadku. Potvrdenie zasielame len na adresu v Slovenskej republike. Po dohovore je možné zaslať potvrdenie aj na adresu mimo územia Slovenskej republiky za dohodnutý poplatok.

Prevádzkovateľ – zdravotnícke zariadenie lekársky posudok môže doručiť na príslušné oddelenie cudzineckej polície ak si to klient vyžiada. 

V prípade, ak cudzinec nebude spĺňať podmienky pre vydanie potvrdenia, že netrpí chorobou, ktorá ohrozuje verejné zdravie, potvrdenie na účely zákona č. 404/2011 Z. z. o pobyte cudzincov mu nebude vydané. Zaplatený poplatok sa nevracia. Liečenie tejto choroby a ďalší postup vo vzťahu k cudzineckej polícii nie je v kompetencii prevádzkovateľa ani zdravotníckeho zariadenia, pokiaľ s ním zdravotnícke zariadenie neuzavrie osobitnú zmluvu o poskytnutí zdravotnej starostlivosti za účelom liečby tejto choroby.Cudzinec si liečbu a ďalší postup musí zabezpečiť na vlastné náklady.

Lekársky posudok bude vydaný lekárom so špecializáciou v špecializačnom odbore infektológia pracoviska pre cudzokrajné choroby a tropickú medicínu oprávneného na jeho vydanie podľa § 124 zákona o pobyte cudzincov.

Prečo sa obrátiť na nás?

Pozrite sa

Step1

Vyšetrenie bez objednania

Prineste si vzorku stolice a moču, skúmavky kúpite v lekárni.

Step1

Antigénový test

Na mieste pred vyšetrením spravíme antigénový test na počkanie.

Step1

Vyšetrenie

Odber krvi, lekárska prehliadka a RTG pľúc.

Step1

Vydanie posudku

Posudok odosielame aj priamo na cudzineckú políciu.

Objednať termín

Zvoľte si mesto, ktoré máte najbližšie a my Vás budeme obratom informovať o aktuálnych voľných termínoch. Objednať sa treba dva dni vopred. Bez objednania je možné prísť každý deň v Bratislave, v  Zlatých Moravciach každý utorok a stredu, v Košiciach každú stredu.

Kontaktní formulář s výběrem města SK