Najdete nás:

Vyšetrenie cudzincov v Levoči

Vyšetrenie cudzincov zabezpečujeme v Nemocnici AGEL Levoča.

 • vyšetrujeme každú stredu, je nutné sa objednať vopred
 • platba vopred prostredníctvom faktúry
 • všetky vyšetrenia v jeden deň, RTG priamo na klinike
 • posudok vystavíme do 7 pracovných dní
 • sme akceptovaná ambulancia cudzineckou políciou
 • deti vyšetrujeme iba v Zlatých Moravciach a vo Zvolene
 • Cena vyšetrenia 175 €

  Kompletná finálna cena

Vysetrenie cudzincov levoca

Zajíma vás

Často kladené otázky

Ordinačné hodiny Levoča

 • Streda: 8:00 - 10:00

Objednať sa môžete na našom telefónnom čísle 0948 350 123 alebo e-mailom na medicalcontrol@akmv.sk. Vopred Vám preveríme aktuálnu obsadenosť v každom meste, kde lekárske vyšetrenie cudzincom zabezpečujeme.

 1. meno a priezvisko
 2. dátum narodenia
 3. číslo pasu 
 4. štátna príslušnosť
 5. adresa, na ktorú sa budú posielať posudky pre cudzineckú políciu
 1. Platný doklad totožnosti (pas)
 2. Vyplnený dotazník, ktorý Vám zašleme po úhrade
 3. Vzorku stolice (skúmavku na stolicu si zakúpi cudzinec vo verejnej lekárni)

Áno, je potrebné byť nalačno, nejesť po 20.00 hod. predchádzajúceho dňa, ráno by ste mali vypiť aspoň 3 dcl čistej vody.

Je potrebné si rezervovať na prehliadku cca 1 hodinu času. Na mieste vyšetrenia sa cudzinec riadi pokynmi vyšetrujúceho zdravotníckeho pracovníka. 

Na ambulancii sa cudzincovi odoberie krv, urobí výter z konečníka a spraví sa RTG vyšetrenie, ktoré je v budove kliniky / nemocnice. 

Niektorí pracovníci zdravotníckeho zariadenia hovoria po anglicky, v Nitre taktiež ukrajinsky a rusky. 

Potvrdenie o tom, že cudzinec netrpí chorobou, ktorá ohrozuje verejné zdravie, si môže cudzinec vyzdvihnúť najskôr na 5.-7. pracovný deň po vykonaní lekárskej prehliadky. Prípadne sa cudzinec informuje telefonicky na +421 948 350 123, či už je jeho potvrdenie vydané a môže si potvrdenie vyzdvihnúť.

Potvrdenie si vyzdvihne cudzinec osobne alebo mu bude potvrdenie zaslané poštou na adresu, ktorú uviedol pri objednaní sa na lekársku prehliadku, prípadne priamo na cudzineckú políciu. Potvrdenie zasielame len na adresu v Slovenskej republike. Po dohovore je možné zaslať potvrdenie aj na adresu mimo územia Slovenskej republiky za dohodnutý poplatok.

Prevádzkovateľ – zdravotnícke zariadenie lekársky posudok môže doručiť na príslušné oddelenie cudzineckej polície ak si to klient vyžiada. 

V prípade, ak cudzinec nebude spĺňať podmienky pre vydanie potvrdenia, že netrpí chorobou, ktorá ohrozuje verejné zdravie, potvrdenie na účely zákona č. 404/2011 Z. z. o pobyte cudzincov mu nebude vydané. Zaplatený poplatok sa nevracia. Liečenie tejto choroby a ďalší postup vo vzťahu k cudzineckej polícii nie je v kompetencii prevádzkovateľa ani zdravotníckeho zariadenia, pokiaľ s ním zdravotnícke zariadenie neuzavrie osobitnú zmluvu o poskytnutí zdravotnej starostlivosti za účelom liečby tejto choroby.Cudzinec si liečbu a ďalší postup musí zabezpečiť na vlastné náklady.

Lekársky posudok bude vydaný lekárom so špecializáciou v špecializačnom odbore infektológia pracoviska pre cudzokrajné choroby a tropickú medicínu oprávneného na jeho vydanie podľa § 124 zákona o pobyte cudzincov.

Všetko v jeden deň

Ako prebieha vyšetrenie

Step1

Objednávka

Objednanie e-mailom alebo telefonicky

Step1

Antigénový test

V prípade potreby na mieste pred vyšetrením spravíme antigénový test na počkanie. Bezplatne.

Step1

Vyšetrenie

Prineste si vzorku stolice a moču, skúmavky kúpite v lekárni. Spravíme odber krvi, lekársku prehliadku a RTG pľúc. Všetko v jeden deň.

Step1

Vydanie posudku

Posudok odosielame aj priamo na cudzineckú políciu.

Objednať termín

Zvoľte si mesto, ktoré máte najbližšie a my Vás budeme obratom informovať o aktuálnych voľných termínoch. Objednať sa treba dva dni vopred. Bez objednania je možné prísť každý deň v Bratislave, v  Zlatých Moravciach každý utorok a stredu, v Košiciach každú stredu.

Kontaktní formulář s výběrem města SK